Пронајди Бизнис Кои сме ние Како до нас Реклами Пријава Регистрација English
БЕСПЛАТЕН ЛИСТИНГ
  Додадете Нов Листинг
За оние што сакаат повеќе
  Подобрен Листинг
  Премиерен Листинг
Книга - Директориум

 МАКЕДОНСКО СОНЦЕ Читајте за Македонската сегашност, минато и иднина.
Профил (сите податоци се на англиски)
    FROSST INVEST GROUP 
Najeftini gradezni materijali  
UL70BB VOLKOVO, GRADEZEN MATERIJAL
SKOPJE, VOLKOVO  1000
Macedonia

Telephone: 00389 (2) 2055455
Fax: 00389 (2) 5205861
Toll Free: 00389 (70) 205861

     
 
Categories:
Building Materials
Languages:
Macedonian
Business Profile:
fjrigjwwe9r1List:List_BusinessBrief
Ako gradite dograduvate ili renovirate nie postoime za vas.site gradezni materijali od temel do krov na kredit i kreditni kartici vo Stovaristeto na Frosst Invest Group Volokovo Za materijalite obezbedsen i prevoz.


Products & Serverices: Cement,usjemal,separiran pesok,armatura armaturna mreza statik nosaci i materijali po naracka
Hours of Operation:
Flowers By Sylvia
Услови за користење на MakBiz.Net | Рекламирајте се кај нас